Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja késik, a mellem és a...

6napja késik, a mellem és a bimbóm nagyon érzékeny, szédülgetek, fáradlkony vagyok,3tesztem halvány pozi lett de ma reggel elkezdtem görcsölni nem megjött hanem véres folyásom jött, most semmi nem jön de görcsölök. Mitől van ez? Mi lehet ez mégis?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem spuri dokihoz,mert lehet kevés az progeszteronod,vagy csak emlékszik a szervezeted,és produkál valami menzesz szerű dolgot!Én mindenképp dokihoz mennék,biztos ami biztos!
2013. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, várok holnapig mi lesz ha elmúlik tesztelek még egyet és megyek is a dokihoz!
2013. márc. 22. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne várj. Mi lesz, ha már késő lesz a holnap? Akkor csak magadat hibáztathatod majd...
2013. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
külföldön élek a párom dolgozik egyedül vagyok itthon, nem olyan egyszerű ez. nem rég költöztem ki hozzá sajnos tehetetlen vagyok most :(
2013. márc. 22. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!! NEM VÁRUNK!!!
2013. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!