Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor mennyi a testhőmér...

Peteéréskor mennyi a testhőmérséklet?

Figyelt kérdés
2007. szept. 13. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Mindenkinek más az alaphőmérséklete. Tehát nem lehet pontosan megmondani, hogy mennyi peteéréskor. A hőmérőzés módszerhez, legalább egy hónapig folyamatosan minden nap mérned kell a hőmérsékleted, mindig közel ugyanabban az időpontban, és mindig felkelés előtt még az ágyban. Ha mindig írod az eredményt , akkor fogod látni, hogy a hőmérséklet a ciklus elején alacsonyabb, majd peteéréskor 2-4 tizeddel emelkedik, ekkor van tehát peteérésed, és abból kiindulva amit most olvastam egy orvosi cikkben, a ciklus végig , ilyen megemelkedett marad a testhőmérsékleted a ciklus végéig. Majd a menzesz idején megint lecsökken,majd a következő peteérésnél, újra emelkedik. Összegezve, amikor a legmagasabb a testhőmérsékleted a ciklusod alatt, akkor van peteérésed! Sok sikert!
2007. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a ciklus.hu oldalon vezetem a görbém, ahol előre ki is számítja a rendszer, hogy mikor van ovulációs napod. Ott mindent berögzíthetsz, és ki is nyomtathatod. Nekem bevált, csak sajnos nem maradt meg a baba, de folytatom tovább.
2007. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréskor a hőmérsékleted "leesik" (36,2-36,3), alacsonyabb, mint az előző napokon (36,5-36,6), illetve a peteérést követően emelkedni kezd, és magasabb lesz (36,7-36,8), mint a peteérés előtti napokban. Pontos fokokat nehéz mondani, mindenkinél egyéni.

Azt is olvastam, hogy a hőmérséklet csökkenés nem mindenkinél látható, viszont az azt követő emelkedés már igen.

2007. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!