Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudom hogy peteeresem van?

Mikor tudom hogy peteeresem van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hány napos a ciklusod. Általában 9-14 napon van. De fontos a folyás is: átlátszó,vizes nyák. Ezt is figyeld.
2008. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor szurkalni szokott a petefeszkem, es kicsit feszulnek a melleim is.
2008. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a petesejt elött egy nyákos dugo van a petefészked elött így ahogy közeledik a pete beérése egyre jobban feloldódik és elöször jó sok sürü folyásod lesz aztán pár nappal a pete beérése elött meg már olajszerüen híg. a peteérés napján szinte száraz vagy. érdemes mikor ez az olajszerü folyás van szerelmeskedni meg rá 2 napra.
2008. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2008. jún. 10. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a pé előtt 5 nappal észlelni szoktam egy nagyobb mennyiségű nyákot. Ami nyúlos és sok van belőle! De szerintem ez mindenkinek más és más! Próbáld figyelgetni magad!
2008. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!