Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue teszt tényleg jó?

A clearblue teszt tényleg jó?

Figyelt kérdés
Két napja késik és holnap szeretnék tesztelni.Itt sokan írják,h azt használtak és hamar pozitív eredményt mutatott.Érdemesebb ezt venni,tényleg ennyivel jobb,mint az olcsóbb tesztek?
2008. jún. 10. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! A Clearblue tényleg nagyon jó! Igaz nekem még csak negatívat mutatott, de meg is jött másnap! Én nagyon ajánlom! Az ára igaz kicsit drágább a többihez képest /1.600,-Ft/ de szerintem megéri!Remélem neked Dupla csíkot mutat majd!
2008. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg nagyon jó! Nekem a mensi előtt egy nappal már pozitívat mutatott, egy olcsóbb, Rossmanos meg két nappal később is még negatív volt!

Szóval hajrá, szorítok!

7 hetes kismama

2008. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor venni fogok ilyet és holnap kipróbálom.:-)
2008. jún. 10. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már 2 napja késik a Clearblue ki fogja mutatni! Szorítok Neked nagyon!
2008. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet,remélem holnap pozitív lesz.Köszönöm az utolsó válaszolónak is!
2008. jún. 10. 18:51
 6/7 anonim válasza:
mit mutatott a teszt? lehet gratulálni? :)
2008. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna nega lett,de közben azt olvastam,h ez csak 50-es érzékenységű,úgyhogy még reménykedem,mert a mensi még mindig sehol.
2008. jún. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!