Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jobb oldali alhasi enyhe...

Jobb oldali alhasi enyhe fájdalom lehet terhesség jele? Nektek volt hasonló tünet?

Figyelt kérdés
tegnapra nem vártam eddig még nem is jött meg.viszont többször volt már megjön érzésem de eddig semmi.többször érzek jobb oldalon az alhasamba enyhe nyilalást fájdalmat.tesztelni még nem merek nem szeretnék csalódni

#tegzref
2013. márc. 19. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, ez egy tipikus terhességi tünet. Bízom benne ,h pozi lesz. Ha mégsem, lehet korai voltál vag meg fog jönni. De nekem az első verzió a gyanus :D
2013. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet a menses előjele is de amúgy nekem kb 7 napja volt pém és most ugyanez van nálam is, remélem nem jön meg. Én azonnal tesztelnék ha nem jönne meg.:-)
2013. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most csináltam egy tesztet és sajna negatív lett :(
2013. márc. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!