Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 éve tampont használok. Ez...

Semtexke kérdése:

10 éve tampont használok. Ez nehezitheti a teherbeesést? Vagy ez csak szóbeszéd.

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én 14 éve kb., elsőre sikerült, és ikrek, spontán:D
2013. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem is emlékszek rá, mikor kezdtem tampont használni. Talán több is mint 10 éve. Hamar teherbe estem. 2010-ben szültem és még abban az évben terhes lettem a második babámmal, pedig szülés után 2 hónappal már használtam tampont. Nem hiszem, hogy köze lenne a tamponnak a teherbeeséshez.
2013. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóbeszéd :) 3 normál terhességem volt, betétet csak a szülések után használtam.
2013. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt az összefüggést még nem is hallottam :) Szerintem hülyeség. Ne foglalkozz vele.
2013. márc. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Butaság! Mi köze lenne a tamponhasználatnak a teherbeeséshez?
2013. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lues ***** válasza:
10-12 évig én is tampont használtam. Most vagyok 17 hetes kismama és legelső próbálkozásra összejött a pici. Ne aggódj! :)
2013. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13 éves korom óta használom, 30 éves koromban amikor indult a "babaproject", azonnal jött a gyerek, sőt utána még egy bónuszban...


Erről még nem hallottam, nem kevered össze véletlenül azzal, hogy sok tini azt hiszi, hogy ha tampont tesz fel, és a fiú csak a bejáratnál "ügyködik" akkor megelőzik a terhességet? Másra nem tudok gondolni..

2013. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az első gyerek előtt 11 évig tampont használtam 3 hónap után jött össze.A második 4 évvel később született előtte is tampont használtam ő pedig egyetlen védekezés nélküli alkalommal jött össze.
2013. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
terhesség előtt csak azt használtam, negyedszerre lettem terhes.
2013. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez valami "urban legend", vagy félrehallás. A normálisan, és a higiénés szabályok figyelembevételével használt tamponnak, semmiféle olyan hatása nem lehet, ami a teherbeesést nehezítené. Max. tényleg csak akkor, ha bent marad előtte:-)
2013. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!