Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja kesik, es a doki 10mm...

6 napja kesik, es a doki 10mm megvastagodott mehnyalkahartyat latott,2 het mulva kell hogy vissza menjek, teszt negativ, a doki szerint valami elindult mert szep vastag a mehnyalkahartya, szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nyilván a doki jobban tudja. Szerintem nem lesz ebből baba, de ne legyen igazam. Talán érdemes lenne párnap múlva egy új tesztet csinálni. Majd írd meg mi lett! Nem hőmérőzöl?
2013. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem homerozom
2013. márc. 19. 08:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Mennyire rendszeres a ciklusod? Máskor is késett? Kicsit talán korán mentél dokihoz. :) Én biztos csinálnék még egy tesztet.
2013. márc. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a 10mm mehnyalkahartya tenyleg vastagnak szamit?
2013. márc. 19. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kenődj el! Nem biztos, hogy középidőben volt peteérésed! Akkor meg teljesen rendben van, hogy még nem lát semmit. A helyedben én is tesztelnék pár nap múlva!
2013. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat ne keseredj el, de 10 mm nyalkahartya altalaban peteeres korul van, nekem pl pé utan par nappal 12-15 mm kozott szokott lenni. 10 mm nem tul vastag, nem tudom miert mondta ezt a dokid, ez eppen arra eleg, hogy beleagyazodjon a baba a pé utan ha megvolt a megtermekenyules, de ha baba lenne, ennel sokkal vastagabbnak kellene lennie. Szerintem is inkabb ez mensi lesz.
2013. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100mmes nyh. egyáltalán nem vastag az a minimum ami egyáltalán ahoz kell peteéréskor hogy esély legyen a beágyazódásra, nekem mikro nem voltam terhes akko is minimum 15mm volt, de inkább 20.
2013. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6napja késik, tesztet csináltál?

Nekem is így volt hogy már 5-6 napja késett (pozitiv tesztem is volt) de mivel a ciklusnak nem a közepén fogant a babám ezért még csak megvastagodott nyálkahártyát látott a doki, nekem is 10mm volt egyébként. 1 hét múlva mentem újra akkor etezsák volt, 10 nap múlva pedig szívhang is.

Szerintem ha 6 napja késik az már jelent vmit nem hiszem hogy ennyit késne csak úgy magától. Szerintem baba lesz.

2013. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok természetesen nem 100at hanem 10et akartam írni.
2013. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt mensikor volt 2 pozi tesztem. Elmentem dokihoz és csak 7mm-es nyh. látott. Rá 3 napra pedig már petezsák is látszott, tehát 10 mm nyh elég a babához.
2013. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!