Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már két hónapja csinálom az...

Már két hónapja csinálom az ovu tesztet, és sosem mutatott pozitívat. Ez miért van? Lehet hogy nincs peteérésem? Volt már esetleg valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de akkor tényleg nem volt peteérés, mert mensi sem volt.

Tehát igazat mutatott mindig.

Ha neked van rendszeres mensid, akkor az egyetlen, amit tehetsz, hogy elmész dokihoz peteérés előtt, és kérsz egy UH-ot, - a 12.nap körül menj, különben nem fogja látni, hogy érik-e tüsző, hány db, és mekkora!

Sok sikert!

Járj utána, mert sajnos van olyan, hogy mensi peteérés nélkül!! És ha nálad is ez van,akkor kezelésre szorulsz, akkor ne húzzátok azz időt!

2009. szept. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető ez is. Szerintem keresd fel a nőgyógyászodat a ciklusod közepén (mert elvileg akkor van peteérés), s kérj hüvelyi uh-t. Abból ő látni fogja, hogy mi a helyzet. Szorítok!
2009. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

És ilyenkor mit tud tenni a doki, ha mondjuk nincs peteérésem?

2009. szept. 16. 08:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? És hányadik naptól, meddig szoktad mérni? Lehet nem jókor nézed és később van péd.
2009. szept. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Változó ciklusaim vannak, a legrövidebb 27, a leghosszabb 33 napos volt. És a 10. 11. naptól szoktam csinálni a tesztet, átlagosan 10, 14 napig.
2009. szept. 16. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne minden nap ovutesztelned! Beleértve a mensi napjait is!!

És ha úgy is negatív, akkor doki!

2009. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam sajnos előfordult, hogy nem volt peteérés, amikor meg volt, akkor meg nem volt tüszőrepedés.

Sztk-ba jártam, magándokira nem volt pénzem. Végigcsináltam a kezeléseket, semmi eredmény. Ez 12 éve volt. 10 évig csináltam, amit a dokik mondtak. Utána feladtam.

Új életet kezdtem, kutyákkal vettem körbe magam, családi házunk van a jó levegő és a nagy kert miatt.

Nem tudom hogyan, de végül is spontán módon összejött a baba. Már 15 hetesek vagyunk!

2009. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!