Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérésem a folyás...

Lehetett peteérésem a folyás alapján?

Figyelt kérdés

Ma reggel ültem az asztalnál és egyszer csak olyan érzésem volt, mintha bepisiltem volna. Nem volt akkora mennyiség, de a bugyimat eláztatta egy nagyobb folton. Megvizsgáltam, tudom, hogy van többféle folyás, de sose foglalkoztam velük. Ez most ilyen vizes-tojásfehérje közül lehetett valamelyik. Ujjam közé fogtam. Színe nem igazán volt, talán kicsit törtfehér, de mikor próbáltam széthúzni, 1-2 mm-ig húzódott mielőtt "szétment". Lehetett peteérés?

Tegnap többször együtt voltunk a párommal, de utána mászkáltam még bőven, meg ma is, úgyhogy nem hiszem, hogy most "belőle" jött volna még ki egy nagyobb mennyiség...



2013. márc. 16. 09:42
 1/2 anni_ ***** válasza:
Az alapján amit leírtál, szerintem még csak mostanában a napokban valamikor lesz peteérésed. De ezt igazából egy ovuteszt, vagy te tudnád megmondani, az alapján hogy hány naposak szoktak lenni a ciklusaid, és most hol tartasz.
2013. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Előző hónapban 38 napos volt a ciklusom és ovu teszt alapján a 24. napon volt peteérésem. Most a 22. napon tartok. A ciklusaim egyébként 28-38 nap között változnak (a nődokim szerint ez még belefér...). Van még kb 5 ovu tesztem, nem szeretném fölöslegesen ellőni őket. Teszteljek egyet ma, vagy inkább holnap?
2013. márc. 16. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!