Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy nincs semmi...

Van olyan, hogy nincs semmi tünet terhesség elött? Csak a mensi kimaradása.

Figyelt kérdés

Se mellfeszülés, se megjön érzés...

Válaszokat előre is köszönöm.


2009. szept. 15. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, söt olyan is van - személyes ismerös - akinek a mensese is megvolt végig. Alig hizott, nem vett észre semmir, csak amikor "gyomorgörcsöket" kapott és orvost hivtak hozzá, akkor derült ki, hogy szülési fájdalmai vannak. (Egyészségyi dolgozó - tehát nem tudatlan, meg a kollegái se.)
2009. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia elméletileg van, gyakorlatilag barátnőm is így volt

Én meg már 4 hetesen éreztem a tüneteket (mell feszülés 1 kosárméretet nőtt, hányinger és álomkor napközben megjön érzés stb...) a megjön érzés még most is van és már 4 hónapos vagyok de az az izmok nyúlása.

2009. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok Anyumnak 5 hónapos korig megvolt. Az orvos csak nézett 16 éves az Öcsém
2009. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak előtej szivárgás volt ,de rögtön az elejétől. Mellfeszülés nekem csak a 20.hét környékén jelentkezett. Észre se vetem volna,ha nem maradt ki a mensim.
2009. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem annyi tünetem volt hogy tojást ettem meggybeföttel mindennap. mire dokihoz mentem már 12 hets voltam, sajnos nem tarthatam meg enek már 11 éve, de minden honapban megjött, mellem se nött, mondjuk nem is vártam hogy terhes legyek, gyogyszer mellett, eszembe se jutott, éhgyomorra szivtam a piros multit, amit most se birok megtenni.

ugy hogy van aki nem is tud rola..

2009. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!