Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? 6 hónapja próbálko...

Mit tegyek? 6 hónapja próbálkozunk! Sajnos még most sem sikerült?

Figyelt kérdés
ismerőseim közül többen mondták,hogy menjek el orvoshoz kivizsgálásra,de én úhy tudom,hogy 1 év alatt nem vizsgálódnak! 6 hónap sok idő?
2008. jún. 9. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj mi 1 éve próbálkozunk és semmi!!!!A Bárátnőm már 1,5 éve próbálkoznakés makk egészségesek!!!

Türelem! Majd jön ha akar!

6 hónap az nem sok idő!!!!Kitartást!

2008. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! csak tudod rosszul esik,mert ha találkozunk mindig ezzel cseszegetnek! és persze nekik összejött elsőre! de többen mondták,hogy az még nem sok idő! meg amúgy már voltam, terhes,csak egészségtelen volt a magzat,és meg kellett szakítani a terhességet! szóval tuti hogy lehetek terhes,és akkor is 6 hónap alatt sikerült! köszi,és szorírtok neked is!
2008. jún. 9. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia tényleg ne aggódj.mi 9 hónapig próbálkoztunk.a 8 hónap sikertelenség után,azt mondtam, na akkor most pihi van.babaterv felfüggesztve egy picit.lakásfelújjításba kezdtünk,sitett hordtam ezerrel,dolgoztam mint egy állat.aztán azt vettem észre h már 2 napja megkellettt volna jönnie.de volt már ilyen,gondoltam.most 12 hetes terhes vagyok.Tehát ne számolgass,ne agyalj,csak éld a megszokott életed.6 hónap tényleg nem sok idő.hogy mikor mész kivizsgáltatni magad az attól is függ h hány éves vagy.ha fiatal, akkor még nyugodtan várhatsz.
2008. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszadó!!!

Ne aggódj, fő a nyugalom!Másoktól bizony nem szép dolog, hogy ezért cikiznek....ez az amiről te biztos nem tehetsz!

És hidd el ....ha sikerül....TE leszel a világon a legboldogabb anyuka!Vigyázz magadra....élj úgy mintha már terhes lennél.....egyél egészségesen,sétálj friss levegőn, és a legfontosabb: NYUGODJ MEG!!!!!!!

Nagyon szorítok!!!!Tuti sikerülni fog!!!!

2008. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! aranyosak vagytok! a kor mnem zavar,mert még csak 23 éves vagyok,csak mindenki terhes körülöttem! de mostmár nem fogok foglalkozni a rosszakarókkal! én is szorítok neked!
2008. jún. 9. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, 6 hónap sikertelen próbálkozás még nem jelent semmit. Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne görcsölj a dolgon, élj úgy, mint eddig, és akkor fog összejönni, amikor nem is gondolnád. Nálam ez volt a helyzet, sokáig figyelgettem a peteérésre, próbáltam a szervezetem történéseit pontosan figyelni, aztán mikor meguntam ezt a folyamatos kontrollt és nem figyeltem rá, egyszercsak összejött, ráadásul olyan szakaszában a ciklusomnak, amikor elvileg nem is lehetett volna. Máig sem értem, hogy csináltuk, de az a fontos, hogy összejött! Szurkolok Neked! És ne törődj a cikizőkkel!
2008. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy sok pár ilyenkor teljesen rááll, és minden nap, vagy 2 naponta akciózik. Próbáljátok ki, hogy pár hétig nem csináljátok, és csak a fogamzás napján csináljátok. Vannak a neten kalkulátorok, amik pontosan kiszámolják, hogy mikor vagy fogamzóképes. Nálam úgy volt, hogy szept,19-én volt a menszim, és okt.3-án a fogamzás. Azon az egy napon reggel, hőemelkedéskor csináltuk és összejött. Próbáljátok ki!
2008. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!