Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rövid menzesz, barnázás mire...

Rövid menzesz, barnázás mire utalhat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Attól függ milyen hosszú a menzeszed,ha normálisan megjön.A rövid pedig attól függ milyen a színe,mennyisége és akkor tudsz következtetni.Ha babát szeretnél és rövid volt a menzid akkor tesztelhetsz.Nekem is megjött az utolsó mezim 2-3 napra nagyon kevés tisztasági elég volt és 1 napot barnázgattam.

2013. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rovid(ebb) menstruàcio, elotte barnàzàs nàlam progeszteron hiànytol volt.
2013. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 frászkarikaborsó ***** válasza:

peteérési elégtelenség vagy terhesség is állhat a háttérben. Ha nem vagy terhes, és csak néha fordul elő, az nem gond, minden nőnél van az élete során ritkán olyan ciklus, amiben nincs peteérés. Ha viszont minden menzeszed ilyen, akkor én a helyedben elkezdeném figyelni, hogy van-e peteérésed.


És persze ebben az esetben egy endokrin kivizsgálás sem árt, hogy a hormonjaiddal minden rendben van-e.

2013. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Hétfőn jött meg (akkora nem vártam), de nem olyan erős mint máskor, enyhe és néha barnás, ma már csak vérfolt van. Nem tudom mi az oka. Tavaly volt egy vetélésem, és a missed óta kevesebb, de nem ennyi szokott lenni, 4 nap legalább erős vérzés szokott lenni! Tesztet nem csináltam, lehet kellene?!

2013. márc. 13. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát esetleg csinálj tesztet. Nálunk így nem tűnt fel a 8. hétig a baba...
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!