Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz közben barnázás?

Menzesz közben barnázás?

Figyelt kérdés
Egy hétig szokott tartani a menzeszem, de úgy, hogy 2-3 napot van, egyet nincs, utána megint van, megint nincs... Csütörtökön délután jött meg, és ma csak barnázom. Közben sosem szoktam. Lehet, hogy mégis van baba? Vagy ne is reménykedjek, ez normális barnázás menzesz közben is?
2012. aug. 25. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz. Mert ez így nem biztos, hogy jó. Főleg, hogy egy két napig megvan utána nem és ez az egész kezdődik előrről. Nekem nagyon olyan érzésem, van, hogy gondok vannak a hormon háztartásoddal.
2012. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól. Főleg, hogy nagyon régóta így van. Kihez lehet fordulni ez ügyben? Nőgyógyász vagy háziorvos?
2012. aug. 25. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló évek óta mensim. Mikor már azt hiszem hogy elmúlt, akkor kiderül hogy mégsem.

Szerintem nem vagy terhes, de ha vége a mensidnek akkor mindenképp tesztelj.

2012. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ!

Amúgy te szoktál barnázni a kimaradt napokon? Vagy az neked is minden mentes?

2012. aug. 25. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Éppen hogy csak egy-két barna csepp a kimaradt napon, és aztán egy váratlan pillanatban rendes vér önt el. Aztán egy ideig megint semmi.
2012. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nőgyógyásznak minden féleképpen ezt megemlíteném. Nem biztos, hogy kell vele foglalkozni(mivel évek óta megvan) De inkább ő mondja és nézzen meg.
2012. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!