Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs semmi folyásom akkor...

Ha nincs semmi folyásom akkor nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
10 napja késik...nincs semmilyen folyásom...szinte száraz vagyok....mint általában!De a hasam görcsölget, feszül és néha a mellem is fáj, de nem vészes...az hogy inkább száraz vagyok az a mensi előjele, vagy ponnt azt jelzi hogy nem lesz mensi??
2008. jún. 9. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis!Nekem sosem volt folyasom meg igy terhesen sem es azelott sem,nem kell folyasnak lennie,legalabb is nem muszalj.Ha 10 napja kesik es a hasad is melled is faj szerintem terhes vagy,en helyedben csinalnek holnap reggel egy tesztet az biztosan kimutatja!sok sikert!
2008. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!Szerdán tudok csak tesztelni!

Csak azért nem tudom mi lehet mert rendszertelen a ciklusom......de ilyen hosszú még nem volt!És a szárazság az a mensi közelettét jelezheti e? Köszi a választ!

2008. jún. 9. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggésben a terhességgel a folyás mennyisége, efelől ne aggódj!
2008. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem is ilyen problémám van. Meg is kérdeztem pár kérdéssel lejebb. Csak annyi, hogy még nekem a jövő héten kell, hogy megjöjjön de abszolút nincs folyásom, de néha-néha szúrkálódik az alhasam.

Szóva te biztos, hogy terhes vagy, gratulálok!

2008. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van remény!!!!!!!!!!!!Köszönöm!!!!!!!
2008. jún. 9. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztossat csak akkor tudsz, ha csinálsz egy tesztet. Akkor szerda reggel tesztelj! Én szorítok! 10 nap késés után szerintem bármelyik teszt kimutatja azt a "fránya" két csíkot...... Szorítok! Nagyon!
2008. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.....olyan aranyosak vagytok!

Bízom benne!De türelem..aranyat ér :))

2008. jún. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!