Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt voltam a...

Peteérés előtt voltam a párommal, még csak egy kis mennyiségű nyálkás folyásom volt. (A mensturációt követő 10. nap) Igaz még nem kéne megjönnie, de azóta sincs folyásom. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a peteéréskor folyás mennyisége és sűrűsége is változik, én a kezdetén voltam, mivel nem volt nyúlós. Szoktam nézni a folyás mennyiségét és sűrűségét is, de most nem érzem, hogy lett volna nyúlós folyásom. Miért?
2008. jún. 9. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy most nem volt pé-d, de az orvos többet tudna mondani. Ö megtudja nézni hogy van-e, vagy nincs.
2008. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehetséges hogy terhes vagy az elözö hónapról?

ha nincs petérésed akkor is folyásod van, mert a szervezet próbálkozik, így a folyás megvan. éz lehet betegség, gombásodás jele is.

2008. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha gombásodásom lenne, vagy vmilyen más betegségem azt észrevenném, viszketés, csípés, rossz szag, de ilyenem nincs. Az együttlét után viszont időnként fáj az alhasam. A mellem is feszül, de én úgy gondolom hogy 1 hét után még ez túl korai lenne. Tesztet meg venni még nem akarok. Szóval nem tudom. Csak az a fura, hogy nincs folyásom.
2008. jún. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!