Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesik a hö akkor biztos...

Ha leesik a hö akkor biztos van tüszörepedés és peteérés?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha esés után FELMEGY a hő és fenn is marad, biztosan volt tüszőrepedés.
2009. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez csak akkor történik meg ha van benne érett pete, igaz? Csak azt akarom kideriteni, miért nem jön össze a baba! Tudom menjek dokihoz, megyek is jövö héten, de addig kivàncsiskodom! Volt egy missedem febr.ban, azota nem sikerül! Tudom még nem sok idö telt el, de ki akadok mindig mikor megjön!
2009. szept. 14. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
babatervezok.otthona.net itt sok hasznos dolgot olvashatsz a ciklusodról
2009. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem januárban volt missed ab-om és én sem esem azóta teherbe. Ebben a hónapban vezettem görbét, elvileg volt peteréséem + ovuláció is. De már 4. napja barnázgatok, szerintem mensi lesz :-( neked van görbéd?
2009. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél éve vezetem, de most épp meg van, ugy hogy felesleges feltennem! 2 napot késett kezdtem, reménykedni, erre megjött! :(
2009. szept. 17. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mintha kevernéd a peteérés és tüszőrepedés fogalmát.


A peteérés a menszesz tájékán kezdődik, és hosszabb folyamat. A tüszőrepedés az, amikor a megérett pete kiszabadul a tüszőből. A visszamaradó tüsző azonnal progeszteront kezd el termelni, ez az, ami felnyomja a hőt. Tehát a megemelkedett hőből tudhatod, hogy volt tüszőrepedésed.


Ha volt tüszőrepedésed, akkor volt peteérésed is. Viszont ha volt peteérésed, abból még nem garantált a tüszőrepedés, hiszen nem mindenkinek és nem minden ciklusban reped meg a tüsző, hogy kiszabaduljon belőle az érett pete.

2009. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahaaaam! Köszi, erre voltam kivàncsi! :)
2009. szept. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!