Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt az ovulációm?

Szerintetek megvolt az ovulációm?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 7. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos hogy még nem volt! Hány naposak a ciklusaid?
2013. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia,hát ez az!Sajnos elég változó!A legutóbbi 19 napos volt!:-(

a leghosszabb pedig 36 napos!És mindez kb. 9 hónap alatt!

Ezért is kezdtem el vezetni a hőmet,hogy lássam mi is történik valójában!

Szóval elég aggasztó a helyzet?!

2013. márc. 7. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nem volt ovulációd még, de ahogy nézem a mensturációd sincs teljesen rendben. Vagy mindig is ilyen kevés volt?

De ha ilyen hosszú a ciklusod, akkor még van egy-két pár napod ovuig.

Nekem 31-34 között mozog, és ma, a 15 cn-n teszteltem ovu teszttel pozitívat. Tehát 16-17. napon lesz ovum kb.

2013. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet nem szoktál csinálni?
2013. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még eddig nem csináltam,de most már beszerzek egy csomagot!Ha nem is ebben a ciklusban,akkor majd a következőben már azt is beújítom!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. márc. 7. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél hogy a görbevezetést választottad! Én így tudtam meg , hogy nincs peteérésem! Pedig szabásos 31 napos ciklusaim voltak! Nem volt semmi ingadozás! Várd ki ezt a hónapot, és majd meglátod (sajnos nekem az ovu teszt sem vált be.) De eddig még bőven jó a görbéd! :) Szerintem 1-2 nap és meglesz az ovu! :) Első voltam!
2013. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első!:-)

Amint látjátok mindent megteszek azért,hogy sikerüljön,torna,vitamin,ettől többet nem tudok!:-/


Majd meglátjuk a menzikor,mikorra húzza be!:-)

2013. márc. 7. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen rendben van egyébként ez a görbe, a ciklus első fele így néz ki.

Most fedeztem fel, hogy tök hasonló a görbém, nekem átlagban 31-32 napos ciklusaim vannak.

Belinkelem...(ma kapom el a párom:)

[link]

2013. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A tervezett baba.hu oldalon is vezetem a görbét,tényleg most fog jönni az ovuláció szerintük is!! Én már elkaptam ma,meg mostanában két naponta együtt vagyunk,hát majd meglátjuk!:-)
2013. márc. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!