Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem, kaptam...

Clostit szedtem, kaptam tüszőrepesztő szurit is. Késik a menses. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 34.napom, furán fájdogál a pocim.Csak egy hét múlva megyek a dokihoz.A méhnyálkahártyám jó vastag volt az uh-n.Vagyis befogadásra megfelelő.Tesztelni nem merek, félek a csalódástól.Lehetek így terhes?A reggeli szájban mért hőm nem magas csak 36,4, de sosem volt olyan magas.
2008. jún. 8. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig tesztelned kell!!! Most azonnal!!! Drukkolok!!!

A hőmérőt meg dobd ki az hülyeség!!! Én is clostyt szedtem és 29 napos pontos ciklusom lett tőle, aztán nem jött meg..most baba van...

2008. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tesztelj mindenképp mert szerintem jobb ha ithon tudod meg ha mégsem sikerl mert a dokinál roszabb megtudni mert ott hirtelen felsem tudod dolgozni az egészet. hidd el mert én igy voltam. rosz az mindenképp de roszabb ha dokinál tudod meg hogy nincs baba. már te tesztelhetsz is akár délután is. a hőd nemvolt magasabb?
2008. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hőm még csak most emelkedik.Tegnap még csak 36,2 volt.Na meg sajna van amikor korábban kelek és más a hőm lentebb van mint máskor.Ezért a dokim sem igazán figyeli.Köszi a válaszokat.Holnap veszek egy tesztet és megcsinálom.
2008. jún. 8. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Feltétlen tesztelj! A Clostinál nem fordulhat elő ennyi késés, csak ha baba van a dologban!
2008. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nini24 ***** válasza:

Szia!


Baba miatt késett? Puszi! Remélem! :)

2009. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ird már meg!
2009. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem voltam terhes, de utánna sikerült most 1 hós a lányom:-)
2009. aug. 3. 15:27
 8/8 nini24 ***** válasza:
Örülök, és sok boldogságot nektek! Rögtön a köv hónapban sikerülta lányka, a closty után? Vagy abban a hónapban is kaptál clostyt? Puszi! N.
2009. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!