Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 2. terhességnek lehetnek...

A 2. terhességnek lehetnek egészen mások a tünetei, mint az elsőnek, korai szakaszban is?

Figyelt kérdés

Kislányomnál nem fájt a hasam egyáltalán, csak a nemvárt utáni nap, reggel készített tesztből tudtam meg.

Most még csak a 12. dpon vagyok (3 nap múlvára nem várom), és tegnap óta néha kicsit megjövős érzésem van. (Ma és tegnap nagyon halvány pozitívat teszteltem.) Kicsit aggaszt ez az érzés, lehet, hogy mégsem lesz ebből baba? Vagy csak lehet, hogy ennyire mások a tünetek? (Ja, amúgy menses előtti nap szokott a legkorábban fájni a hasam.)

Ezen kívül mást nem nagyon érzek még...

Előre is köszönöm a válaszokat!



#terhesség #tünet #menseses hasfájás
2013. márc. 2. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor a lányommal lettem terhes, már 5 éves volt a fiam. Épp az oviba mentem érte, és soha olyan iszonyatosan nem görcsölt a hasam, mint aznap és még 3 napig. Azt hittem, tuti megjön!!! De semmi :)


Hidd el kedves kérdező, tök normális amit érzel, szépen furakszik egyre mélyebben a kicsi babucid a méhecskéd falába, nem lesz semmi baj!

Két nap múlva ha tesztelsz, szép erős pozi lesz :)


Gratulálok a babádhoz :)

2013. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen lehetnek más tünetek. Nekem is teljesen más volt az egész első trimeszter lefolyása.
2013. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kicsit megnyugodtam. :) Bár még csak holnap utánra nem várom, de remélem, nem is fog megjönni. A tesztjeim szépen erősödnek. :)

2013. márc. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!