Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetei lehetnek a...

Milyen tünetei lehetnek a korai terhességnek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk kisbabát!Napok óta fáj a hasam, a melleim napközben fájnak (egyszer fáj-egyszer nem) 5 nap mulva kellene megjönnie,de az sem biztos, mert most hagytam abba a gyógyszert.Peteérésemkor párommal együtt voltunk. 2 napja gyenge hányinger reggelente,a reggeli hőm 37,4. Most reménykedhetem????
2012. dec. 5. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam a tünetek ezek voltak:nagyon gyakori pisilés, éjjel is!, sok szédülés, ha csak felálltam vagy leültem már attól is, étvágynövekedés és a rettenetes fáradtság.Ezen kívül a cicibimbó viszketés és a bal oldali alhasi tájéki szurkálódás.

Drukkolok!:)

2012. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álmosság, mellfeszülés, émelygés, hányinger, fejfájás.
2012. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 5 nap múlva kell megjönnie, akkor ez még lehet a tipikus menstruáció előtti tünet is.
2012. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én iszonyatosan fáztam (fázom még most is). :) Futkos rajtam a hideg, főleg esténként hidegrázásom van. (persze lázam nincs, mert ha nagyon fázom, meg szoktam mérni)


Ezen kívül a mellbimbóm fáj, nagyon kényelmetlen hason feküdni.


Akkortájt mikor meg kellett volna jönnie, hullámszerű görcsöket éreztem. Nem sokat, kb. egy nap 3-4 alkalommal, de elnyújtottak voltak tehát hosszan éreztem. Ezek mostanra már elmúltak.


Én most vagyok 7+3 hetes, kb. másfél hete kezdődött az émelygés és a szédülés. Szintén este! (hányni még nem hánytam szerencsére :))


A reggeli hőd ígéretes, mivel én is mértem, tudom, hogy pl. mikor reggel teszteltem előtte 37,2 volt a hőm. Ekkor már tudtam, hogy csakis + lehet a teszt! :)


Sok sikert, drukkolok! :)

2012. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is az elsovel ertek egyet :)

Szedules,iszonyu faradtsag....eeeees pisiiiii :D

2012. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!