Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális megbizható...

Clearblue digitális megbizható teszt?

Figyelt kérdés
tegnap délután teszteltem egy Romed teszt csíkal ami egyből halvány jól látható pozitív lett nagyon megörűltem neki:) de ma első vizeletből clearblue digitálisal az meg negatív lett most melyiknek higyek::( ?
2013. febr. 27. 04:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
igen teszteltem de sajnos negatív::( mind az egész tesztem.csak a xepil teszt csík mintha halvány lett volna de száradás után.de tűneteim vanak.
2013. márc. 3. 18:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Helo, most nézek ovulációs teszteket, mikroszkópokat, 2 E Ft-ért már van mikroszkóp patikában, a Clearblue meg 7 db 6 E Ft, ezért bizonytalan vagyok benne, ez most tényleg egy eldobhatós tesztcsík?.... Tehát nem készülék?
2013. márc. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt sem értem, ez az CB ovulációs teszt, Ti meg nem erről beszéltek. Vagy van terhességi teszt is belőle?
2013. márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, van CB digitális terhességi teszt is, és a kérdés arról szólt, nem az ovulációs tesztről.
2013. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szabo Zolka válasza:

Sziasztok. Vettünk a feleségemmel egy ilyen clearblue digitális terhességi tesztet fogamzásjelzővel. Állandóan vettük az 1000 Ft-os egyszer hasznalatos csikokat, mondom veszunk egy ilyet, ezzel eljatszadozik. Elsőre mikor próbálta működött is, megjelent a homokora es kijott negativra, aztán eltűnt az eredmeny 24 ora utan, s probalta volna megint, de nem jelenik meg semmi. Gyogyszertarba azt mondjak hogy mukodnie kene, vissza nem valtjak... stb. Tapasztalat?

Nem kéne leöblíteni, kiszárítani valamit csinalni vele mielott ujra hasznalja? Mi lehet a baj? Semmit nem ir az a semmirevalo hasznalati utasitas.


Köszi.

2017. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól gogy digitális, ugyanúgy egyszer használatos mint a többi.
2017. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!