Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon az miért lehet, hogy...

Vajon az miért lehet, hogy aki egyszer felelőtlenségből nem védekezik, esetleg balesete van, általában terhes lesz, úgy h nem akarja, megszakítja. Aki pedig pont a baba dolgon van, nehezen jön neki össze?

Figyelt kérdés
mostanában ezen gondolkodom..érdekes nem?!:)
2013. febr. 25. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen, igazságtalanság :(((
2013. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de ez miért van?:( sok tini leányzó jár így, a fele (tiszlelet a kivételnek)megtartja sajnálatból, de milyen élete lesz a picinek?:( aki meg tudatosabban készül rá, és érettnek érzi magát, felkészült már az anyaságra, nehezebben jön össze?
2013. febr. 25. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
a hormonok okozzák. amikor ugyanis vágysz rá és egy boldogsággal vegyült izgatottságot élsz át, olyan hormonokat termel a szervezeted, amik nehezítik a beágyazódást. elég ellentmondásos, de én ezt hallottam.
2013. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt még nem is hallottam, köszi!:)
2013. febr. 25. 20:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem már sokszor történt baleset, elfelejtettem bevenni a gyógyszert például, mióta pedig nem szedem, megszakítással "védekezünk" több mint egy éve és nem lettem terhes, de ha az lennék megtartanám. Biztos ritka az ilyen de akkor én szerencsés vagyok.
2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az vagy utolsó!:)
2013. febr. 25. 20:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Azért, van, mert ilyen az élet, mindenféle eset van, nem csak ezek a szélsőségek!!!!

Van aki felelőtlen, mégiscsak csak sokadjára, vagy esetleg nem is esik teherbe, és nem feltétlenül jön össze annak sem nehezen, aki szeretne. Nyílván a két szélsőséges esetről többet hallani, mert az jelenti a problémát, de ez nem csak ezek léteznek.

2013. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze , tudom! Csak ezeket a példákat hoztam:)
2013. febr. 25. 20:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy nagyon sok ilyen "balestből" meg nem lesz gyerek.
2013. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát a környezetemben elég sok fiatalnak első ilyen alkalom után baba lesz, hiszen ebben a korban a legfogékonyabbak
2013. febr. 25. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!