Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen valamit?...

Ti láttok ezen valamit? Áttenné nekem valaki negatívba?

Figyelt kérdés

Néha látok valamit néha nem :


[link]


Csináltam kíváncsiságként egy LH (alsó) tesztet is. Most lenne peteérésem, vagy mi ez? Normális 28 napos ciklusaim vannak. 37 a hőm 8 napja.


[link]


Köszönöm !


2013. febr. 25. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A 13 dpon este lett pozi neked vagy reggel?

Köszönöm a bíztató szavaitokat!

2013. febr. 25. 21:52
 12/17 anonim ***** válasza:
13.dpo-n reggeli első pisiből.
2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem..gondoltam,hogy p.érés után vagy már..szerintem az LH teszt neked már a babát mutatja,csak a terhességi teszt még azért nega mert még nincs annyi HCG-d hogy ki tudja mutatni.Én azért várnék vagy 3-4-5 napot és akkor csinálnék újabb terhességi tesztet,akkor már annak is pozinak kell lennie :)

Egyébként amikor én terhes lettem én a 11.dpo-n teszteltem reggeli első pisiből és nekem már akkor is halvány pozi volt,persze én nem X-epil tesztel csináltam,hanem gyógyszertári Medi-Lab-al :)

Megy neked a drukk,de mondom,én szerintem neked már terhességet mutat az LH teszt. :)


29+6 hkm

2013. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy bíztatsz, remélem igazad lesz! Szerdán tesztelek legközelebb.
2013. febr. 25. 23:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor már az LH tesztnek ennél jóval erősebbnek kell lenni!

Nekem a 9 dpo-n full pozi LH tesztem volt, utána az X-epil is halványan az lett!

De azért szurkolok!

2013. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem az LH-n nulla csík volt, a terhességin meg szép halvány csíkocska, szóval ez a jósteszt max. játéknak jó! kedves kérdező, légy türelemmel, hidd el, ha megvan a csík, ennél még 100-szor több türelemre lesz szükséged:))
2013. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Corax tesztemen a terhescsik olyan eros volt, mint a kontrol, amikir az x-epil meg nsagyon halvany. Mindenesetre reggeli vizeletbol erdemes tesztelni a nemvart elott.
2013. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!