Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ha nem...

Mikor teszteljek, ha nem tudom mikor kéne megjönnie? Mindig szabálytalan a menzeszem.

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eddigi leghosszabb ciklusodat tekintsd a menstruáció napjának (pl. ha a leghosszabb ciklusod hossza 40 nap volt, akkor várj 40 napot és tesztelj).
2008. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem tanácsos lett volna gyerek vállalás előtt "rendbe tenni" a menstruációdat. Első válaszoló vagyok.
2008. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írnék, hogy én is így voltam, és a fogigátló abbahagyása miatt volt rendszertelen a menzeszem. De gondoltam nem terhelem magamat újabb hormonos kezelésekkel, csakhogy rendszeres legyen, hisz amikor nem szedtem a gyógyszert, akkor is mindig rendszertelen volt. Barátnőm évek óta próbálja rendbetenni rendszertelen menzeszét, már szinte mindent kipróbált, de hiába. De ez nem azt jelenti, hogy nem eshet teherbe. Anyukámnak is rendszertelen volt, mégsem volt soha semmi baja. Nekem is elsőre sikerült teherbeesnem, mikor elkezdtünk próbálkozni, és én is 40 napnál teszteltem. De én hőmérőztem, így tudtam, mikor volt peteérésem!:)
2008. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!