Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 20. napján vagyok,...

A ciklusom 20. napján vagyok, a 15. -en volt a peteérésem és mensziszerű fájdalmat érzek, állandóan aludnék és szédülök. Lehetnek már ilyen korán ilyen tünetek?

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek?
2009. szept. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom babát szeretnél. Ilyenkor bebeszélünk magunknak mindenféle tünetet, pedig tünet nincs még ilyenkor. Semmi értelme az elmarad menstruáció napja előtt tesztelni. Tudom, azt akarod itt olvasni, hogy beágyazódási tüneteid vannak, de a legtöbben azt sem érzik meg. Szóval várd meg a 28 napot, vagy ahány naposak általában a ciklusaid és csak utána tesztelj! Drukkolok Neked!
2009. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is peteérés után vagyok 5nappal. Én most nem érzek semmi. Talán néha begörcsöl a hasam, de mást nem. Szerintem ki van zárva, hogy terhes tüneteid legyenek, mivel még be sem ágyazodott. :( Inkább csak bebeszéled magadnak.
2009. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!