Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen márkájú ovu tesztet...

Milyen márkájú ovu tesztet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A következő ciklusban szeretném használni a hőmérőzés mellett. Hanyadik naptól használjam és miután pozitív lesz mikor a legesélyesebb a baba? És a nap melyik szakában kell elvégezni, hogy biztos eredményt kapjak?


Nektek segített?


2013. febr. 23. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodok rajta, de sok ismerőstől hallom, hogy nem annyira jó mint mondják. Inkább a nyák nézegetése javasolt , de részemről az sem igen vált be mert nagy ritkán tapasztalok peteérős nyákot, pedig terhes is akkor lettem mikor nem is volt olyanom. Úgy tudom egész hónapban kell csinálni az LH tesztet és amikor elkezd rajta megjelenni a két csík akkor napról napra egyre sötétebb lesz és a legsötétebb időszakban kell házaséletet élni. Nekem a rossmanost ajánlották, de tovább kell vele várni mint ahogy írják, mert elég lassan jelzi ki az eredményt.
2013. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban vettem Gabrielt és Fertility-t.

Fertilityt rossmannban vettem, semmiképp nem ajánlom. Egy csík sem jelent meg rajta, csak több órával később. Akkor viszont mindkét csík minden nap megjelent. Pénzkidobásnak jó.

A Gabrielnél viszont azonnal megjelent a tesztcsík, a második kontroll csík pedig csak két napon.(a 14-ik és 15-ik ciklusnapon, középidőben).

Ahogy megjelenik a két csík akkor és a rákövetkező napokban kell házaséletet élni.A használati útmutatóban benne van, hogy a ciklusod hányadik napján kell elkezdeni a tesztelést. Nekem 28 napos a ciklusom és a 11. naptól kellett kezdenem. A dobozban 7 db van.

HA most nem jött össze a kisbabám, akkor jövő hónapban ki akarom próbálni a netes ovutesztet is, mert azt is sokan dicsérik.Úgy fogom csinálni, hogy veszek mellé Gabrielt is és összhasonlítom. Ha ugyanazt mutatja és még a köv. hónapban sem jön az én kicském, akkor lehet, hogy neteset veszek , mert az olcsóbb.

2013. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a vaterán vettem Wondo tesztet. A boltinak kb 500ft darabja, ennek pedig 50. Teljesen jó volt, hamar terhes lettem. A használat meg minden le van írva a tájékoztatóban.
2013. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Wondfo a neve, bocs elírtam az előbb.
2013. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én az Egans nevű ovutesztet javaslom. Vaterán is lehet kapni. Ha sokat veszel, 50-60 forint körül van darabja. Én ezzel esetem teherbe ebben a hónapban. :) Ha írsz privit, megadom a srác elérhetőségét, ahonnan én veszem. Olcsó, megbízható, rugalmas és kedves! :)

Azt, hogy mikor kell elkezdeni a tesztelést a ciklusod hosszától függ. A tájékoztatóban lesz táblázat, hogy milyen ciklus hossznál hanyadik napon érdemes kezdeni.

Nekünk az jött be, hogy a pozitív teszt utáni hajnalon voltunk együtt.

Sok sikert! :)

2013. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mindenképp kipróbálom és közben nézem a hőmet is. Remélem hogy mindenkinek aki szeretné sikerül ebben az évben. Én most tudom, hogy úton van a mi babánk csak ezzel az lh teszttel biztosabbnak érzem a dolgot. A teákat próbáltátok?
2013. febr. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!