Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt menszesz előtt egy...

Nemvárt menszesz előtt egy nappal pozitívnak kellene lennie a tesztnek?

Figyelt kérdés
Holnap nem kellene hogy megjöjjön,de múlt hétfőn kávé ivás után hirtelen elhánytam magam,azóta is minden délelőtt hányingerem van,és a kávé említésére rosszul vagyok,holott mindig is sokat kávéztam.Vettem tegnapelőtt tesztet,de negatív lett.Fájnak a melleim/néha/,szerintem nőttek is.Fáj a hasam alul,nem görcsöl,csak enyhén fáj.És néha a petefészkem mellett fájdogál,néha szúr,hol bal oldalt,hol jobb oldalt.Vettem mégegy tesztet,de nem tudom,mikor csináljam meg.Nem biztos,hogy tudok holnap reggelig várni.Amúgy 5 hónapja nem szedek fogamzásgátlót,azóta szeretnénk babát.A peteérésem előtti nap,és utáni nap is voltam együtt a párommal.Szóval szerintetek terhes vagyok?Vagy ha mégsem mi bajom?Csak beképzelem?
2009. szept. 9. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nekem csak 4 nappal a nemvárt után lett pozitív a tesztem, illetve akkor mertem csak elhinni, hogy tényleg ott van a csík.

De be is képzelheted magadnak. A teherbeesés nekünk 8 hónap alatt jött össze és kb. a 3-4. hónapban nekem is ilyen tüneteim voltak. Még hánytam is reggel. De mindenesetre nagyon bíztatóak a tüneteid, de ne éld még bele magad, mert akkor sokkal rosszabb, ha mégsem ez az a hónap. Nagyon szurkolok neked!

2009. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a gyors választ!Próbálom nem bele élni magam,csak nehéz.Egyedül vagyok itthon egész nap,és megőrjít a bizonytalanság.Meg a munkahelyem is olyan,ahova babásan nem nagyon kéne bejárni.Ezért lenne jobb mielőbb tudni,mi a helyzet.
2009. szept. 9. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell előtte pozitívnak lennie. De pl nekem már akkor az volt. De van akinek csak pár napos késéssel mutatta ki a babát. A hasfájás normális menzi előtt is, ebből nem lehet következtetni. Szerintem várd meg a reggelt és próbáld meg a tesztet.
2009. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell előtte pozitívnak lennie. Nekem két nap késés után is csak halvány 2. csíkom volt.
2009. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor még reménykedek.Eddig még nem jött meg.
2009. szept. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!