Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, eddig semmi....

Mára nem várom, eddig semmi. Tesztelhetek már ma, vagy várjak még vele pár napot, Gabriel tesztem van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, ha még nem tetted meg.Bár mivel már dél van, ha kibírod reggeli elsőből tesztelj holnap.Sok sikert!!
2009. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj drukkolok!Akár már most is mert a gabriel a legmegbízhatóbb tesztekhez tartozik!És az eredményt kérlek írd meg!Nekem is aznap amikor megkellett volna jönnie délutániból pozi lett!
2009. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap teszteltem gabriellel, halvány csikos lett, ma reggel meg gravi hcg-vel, az meg negativ lett. Reggel próbálkozz mindenképpen, sok szerencsét!
2009. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív lett, megpróbálom majd reggel megint. Semmi jele, hogy meg akarna jönni. Pontosan kellene megjönnie, mert clostilbegytet szedek.
2009. szept. 9. 12:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Akiknek pozitív lett GRAT!
2009. szept. 9. 12:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A closti van akinek kitolja a ciklusát. :( Lehet késöbb volt ovud.
2009. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont a closti állította be a ciklusomat, voltak előtte 42, 23, sőt 87 napos ciklusaim is. A clostival 28 napos lett. A dokim szerint is gyanús a dolog, mert ma sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni. 10 napot kell várjak, aztán uh. Szerintem addig nem is tesztelek, lesz majd ami lesz, nem görcsölök rá. Már több mint egy éve várunk a csodára!
2009. szept. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!