Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most tervezzük a babát a...

Most tervezzük a babát a párommal! Elötte érdemes elmenni orvoshoz hogy minden rendben van-e vagy nem szükséges?

Figyelt kérdés
2008. jún. 5. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
érdemes,deha nem volt komolyabb gondotok (mensi, fetőzés...) akkor nem feltétlen szükséges, csak ha nem sikerülne. Azért minimum cytológiád legyen-nőgyógyászati.
2008. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak nögyógyásznál voltam de azt mondta hogy ő nem látja akadályát hogy ne jöjjön össze a baba! Én mégis aggodok hogy mi van ha nem jön majd össze! Ti nem voltatok igy?
2008. jún. 5. 21:05
 3/11 anonim ***** válasza:
megin én! De aggódtam és csak két év után sikerült. Másfél év után végre a 4. doki kiderítette a bajomat és adott gyógyszertés most 12 hetes múltam.. Ezért érdemes egy uh, mert az nekem sose volt és csupa ciszta voltam, de azt jelzi a nagyon renszertelen mensi is.
2008. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha voltal nogyogyasznal szerintem hajra!!Ha valami gond lenne azt ugyis jelzi a tested!!!!

Szedjel vitamint ami folkeszit a terhessegre,egyel egeszsegesen........

Sok sikert!!!!!

2008. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kaptam " c " és " e " vitamint! Neki állok szedni az elég?
2008. jún. 5. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
egyenlőre teljesen jó. e vitamin naponte egy szem, a c vitamint pedig mivel vízben oldodó,nem tudod túladagolni!!
2008. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nőgyógyász elég, főleg ha ő azt mondta minden ok! Szerintem szedjed az elevitet abban megvan minden ami neked és a leendő kicsinek kell.. Ha azt nem akarod, mert drága akkor is legalább folsavat mindenképp, mert az már szükséges a fogantatáskor... Sok sikert
2008. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nögyógyász csak ezt a kettöt mondta! Akkor szedjem a folvasat is? Köszi hogy irtatok nagyon aranyosak vagytok! Annyi kérdés és " félelem" van bennem! De megnyugodtam most picit:DD!
2008. jún. 5. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
A folsav a legfontosabb az elején, persze a többi is fontos, de az kell ahhoz, hogy ne legyen nyitott gerince
2008. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is most tervezzük a babót. Voltam nőgyógyásznál, nekem is azt mondta, semi akadálya nincs, hogy összejöjjön. Legalább is nálam. A páromnak meg már van egy gyereke. Nekem is a folsavat mondta, hogy szedjem, meg elevitet. Mivel az elevitről sok rosszat hallottam, azt nem szedem, de a folavat elkezdtem szedni, napi egyet és mellé szedek még C-vitamint. Meg persze próbálok változatosan étkezni. Sok sikert! Remélem mihamarabb összejön a babó!!! Mindkettőnknek!
2008. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!