Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességen kívül mi lehet...

A terhességen kívül mi lehet még az oka a menstruáció késésének?

Figyelt kérdés
Hét elején kellett volna megjönnie, de még mindig nem jött meg. Nem is érzem, hogy megjönne. Terhes biztosan nem vagyok, reggel csináltam tesztet, még egy halvány csík sem jelent meg. A legrosszabb, hogy eddig mindig pontosan jött meg, így tudtam melyik napra várjam (ne várjam) és azt is, hogy kb mikor van ovum. Most már eleve két nappal hosszabb a ciklusom (és még ki tudja mikor jön meg) így nem tudok vele tervezni :(
2013. febr. 14. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hormon zavar
2013. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De az mitől alakulhat ki így egyik pillanatról a másikra?

Régebben elég kövér voltam, akkor nem volt igazán szabályos. Egy évvel ezelőtt leadtam hirtelen 20kg-ot és azóta napra pontosan jön meg. Mindig 28 napra. Most pedig hirtelen már 30-nál járok.

2013. febr. 14. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még tesztelj egy pár nap múlva is!
2013. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz, bár eléggé elkeseredtem. Valahogy úgy éreztem, hogy most baba lesz.
2013. febr. 14. 08:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél babát, az is okozhatja - nálam is rögvest össze-vissza lett, mikor "rákoncentráltam a hasamra", de azért az egyiknél végül sikerült :) De bekavarhat az is, ha volt valami betegséged az elmúlt hónapban (pl. akár enyhébb torokfájás).
2013. febr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most pont ugyanebben a cipőben járok: hétfőn kellett volna megjönnie és még mindig semmi; nem is érzem, hogy 'meg akarna jönni'. Babát szeretnénk, de tüneteim sincsenek és a tesztek is negatívak... Nyilván addig reménykedek amíg nem jön meg; de már egyre kevésbé. Nem rég volt már egy vetélésem 5 hetesen, de akkor már az első kimaradt napon halványan ugyan, de pozit teszteltem...
2013. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Remélem neked mégis baba van a dologban. Én sajnos nem hiszem, hogy nálam ez a helyzet.

Mások írják, hogy már a nemvárt előtt szúr a hasuk, fáj a mellük. Nálam semmi.

Már nem bízom benne, hogy baba van a dologban, persze ha nem jön meg továbbra sem, akkor tesztelek, de nem 1-2 nap múlva, mert ez a mai is nagy csalódás volt. Talán következő hónapban, csak ugye előbb el kellene kezdődnie az új ciklusomnak.

Majd írj azért, hogy mi a helyzet!

2013. febr. 14. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Ok. majd megírom... Szerintem én -ha addig sem jön meg- hétvégén majd ellövök egy tesztet. (Utoljára kedden teszteltem.)
2013. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És te is jelezz majd, ha van valami fejlemény! Szorítok Neked!
2013. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!