Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mar egy hete rosszul erzem...

Mar egy hete rosszul erzem magam (fej fajas, emelyges, faradsag, feher folyas, nincs etvagyam) de meg 2 hetem van a mensziig. Lehet hogy mult honapban teherbe estem csak akkor megjott? Mennyi eselyem van?

Figyelt kérdés
Kivarjam a 2 hetet mig megjon es ha nem jon meg akkor teszteljek?Vagy megprobaljam hamarabb?
2008. jún. 5. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha múlt hónapban gyenge volt a mensid, akkor lehetséges. Szerintem egy tesztet megér, mert nagyon nehéz kivárni azt a két hetet.
2008. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj nyugodtan. Viszont ha nem jön meg és nega a teszt csinálj majd egyet még! Mondjuk 1 héttel az elmaradt után. addigra tutira pozitivak kell lennie.

ha most jött össze a baba kicsit korai még érezned bármit is.

2008. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerintem mult honapban johetett ossze valamikor.Annak 2-3 hete lehetett.A menszim kb. 3 napig tarott de utana tobb napig barnaztam.
2008. jún. 5. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!