Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete késik, ma viszont...

Egy hete késik, ma viszont elkezdődött egy nagyon halvány és kevés barnázás. Beágyazódás lehet, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Már hetek óta nem vagyok jól,a mellem nagyon fáj, érintésre is érzékeny, de inkább belülről érzem a fájdalmat. Émelygek, szinte egész nap, néha szédelgek,szúrkál a hasam, néha enyhén görcsölök, is, mintha megjönne. Ha pihenek, jobb.A teszt viszont negatív lett. Korábban volt hormonzavarom, most egy ideje jobb lett(egy gyógynövénykészítményt szedek). Lehet, hogy visszatért a hormonzavar, vagy terhes vagyok?
2008. jún. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, most már a tesztnek ki kellene mutatnia. A tüneteid, babás tünetek. Nem lehet, hogy csak beképzeled, mert annyira szeretnél babát? Már csak a teszt miatt.
2008. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj mégegy tesztet csinálni. ha az is nega akko feltétlen menj dokihoz. Lehet, hogy a korábbi zűrzavar uralkodott csak el megint.

Amit leírtál azok valóban babás tünetek, de mint tudjuk ezek csak szubjektivek és nem is törvényszerű a meglétük. (nekem ez a második babám, de egyikükkel sem voltak ilyen markáns tüneteim)

2008. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy sokan terhesek körülöttem, vagy épp nemrég szültek, de én ettől függetlenül nem számítok rá, és nem is teszünk meg mindent annak érdekében, hogy legyen Baba. Természetesen, ha jönne, nem lenne gond, de nem akarom görcsösen. Csak egyszerűen olyan tüneteim vannak, amik aggasztanak. Eddig még soha, még a hormonzavaros időszakban sem, voltak hasonló tüneteim, ezért tűnt fel a dolog. Amúgy nem foglalkoznék vele ennyire, hogyha nem jönne meg.
2008. jún. 5. 13:10
 4/7 A kérdező kommentje:
Az újabb teszttel az a baj, hogy nemtudom, mikor lenne jó csinálni. Megőrít ez a bizonytalanság, legszívesebben állandóan tesztelnék, csak derüljön már végre ki....Mennyit várjak?
2008. jún. 5. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig, hogy sokat kutakodtam mostanság, és egyre több olyat olvasok, hogy csak 7-8 hetesen mutatja ki valakinek a teszt, pedig az orvos már rég látja, sőt van szívverés...stb. Mi van, ha én is ebbe a csoportba tartozom?? Akkor aztán tesztelhetek....És lehet, hogy nem vigyázok annyira magamra, mint kellene, mert abban a hiszemben vagyok a teszt alapján, hogy nem vagyok terhes, és közben pedig mégis....


Uhhh, bocsánat, nem akarok senkit untatni, csak bizonytalan vagyok, és jól esne egy pár együttérző szó. :(((

2008. jún. 5. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, irhatsz akár privit is. Szerintem 1 héttel később tesztelj, és csak utána menj orvoshoz. (én a második válaszoló voltam) nekem az elmaradt mensim után 1 nappal kimutatta a teszt, de a barátnőm húga is így járt mint te! gyereket akartak,nem jött meg, nega volt a teszt. A doki azt mondta, hogy "ellustult" a petefészke és clostit írt fel neki. 1 hónappal később terhes lett, most szült nemrég. szóval sok minden lehet. de ha nem baba, akkor mindnképpen orvosi feladat tisztázni az okát!
2008. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is erre jutottam, próbálom rávenni magam, hogy még várjak legalább egy hetet, ha addig semmi, akkor megyek csak dokihoz. Csak rossz ez a bizonytalanság... Köszi, hogy próbálsz nyugtatni.Jövőhét elején újra tesztelek, addig pedig nagy ívben kerülöm azokat a helyeket, ahol lehet tesztet kapni.... :))
2008. jún. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!