Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat, hogy a hőm...

Mire utalhat, hogy a hőm ennyire felugrott?

Figyelt kérdés
Hő szerint a 13. napomon, vagyis 23.-án volt pé-m, azóta 37.2 volt a hőm minden reggel, most 2 napom van a nem várt mensiig és reggel felugrott a hőm 37.6-ra. Mi lehet? Ez akkor nem lehet baba ugye? Tüneteim nincsenek. Semmilyen.
2008. jún. 5. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baba , tesztelj ha nem jönne meg, mert úgy tudom hogy már lejjebb kellett volna esnie a hődnek.
2008. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát... szerintem ez pont, hogy babára utal. De hátha vannak hozzáértőbbek is. Menseskor éppen hogy leesik a hő, tehát a te esetedben 37,2 alá pár tizeddel.

A tünetekkel ne foglalkozzál, ha kimarad a menses, akkor lehet gyanakodni, majd jönnek a tünetek is.

2008. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hőd mensi előtt 12-24 órával esik vissza! Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy megjön, bár én kívánom, hogy ne jöjjön meg! Egyébként lehet, hogy picit megfáztál, vagy bármi. De én azt javaslom, hogy ha nem jön meg, akkor tesztelj, vagy a mensi előtti napon is akár Clearblue-val, ha baba van az tuti kimutatja! Én nagyon szorítok neked!
2008. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!