Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen kivagyok. Miért fog...

Teljesen kivagyok. Miért fog előbb megjönni? Mi ez?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. Ma van a 24. napom. Tegnap este elkezdődtek a tipikus mensi tünetek, pedig nekem mindig akkor jönnek ezek ha már vérzek. Vizes folyás tipikus hasgörcs. Ma reggel leesett a hőm is a kontroll vonalra. Tudom hogy a baba elúszott megint, de sosem jött meg előbb. Mindig pontos 28 napos a ciklusom. Igaz elég stresszes most az életem, de volt már ilyen mégse jött meg előbb. Most meg már érzem a hasmenéses tüneteket ami tipikusan az aznapi megjövés jele.

Ha most megjön teljesen felborul a pé időpontja minden. Pedig a párommal csak hétvégén tudunk együtt lenni és a nyaralásunkat meg a szabijainkat is mind az előre kiszámolt péimre igazítottuk. És most is pontosan 14 napra volt pém. Segítsetek ez most mitől van? Volt nektek ilyen?


2008. jún. 5. 08:04
 1/3 anonim válasza:
Lehet,hogy nem volt peteérésed ebben a hónapban, nekem akkor volt ilyen, hogy hamarabb jött meg,mikor az ovu teszt nem mutatott peteérést.A babavárós oldalakon is azt írják,hogy ha nincs pé, rövidebb lehet a ciklus.
2008. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mióta próbálkottok??

Nekünk 22 hónap kellett.Nem kell enyire fanatikusan akarni.Nyaralást peteére´shez kötni??Nem törvényszerü,hogy mindíg 14.napon van a pé.lazíts.Akkor elöbb fog sikerülni.

2008. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
peteérésem volt az biztos. Ezért nem is értem. Tényleg nem régóta próbálkozunk csak fél éve. De verem már a 30 at és biztos az is belejátszik a görcsölésembe hogy a baráti körömben mindnkinek elsőre összejött és jóval fiatalabbak mibnt én
2008. jún. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!