Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi az ami erről a...

Szerintetek mi az ami erről a görbéről leolvasható?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos az a pár nap ami kimaradt akkor nyaralni voltunk és nem tudtam figyelni.


2009. szept. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A 15. vagy 16. napon volt a peteérésed és hogy jókor voltatok együtt. Ezt követő 14. napon tesztelhetsz.
2009. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos mára nagyon csúnya lett a görbém, úgy hogy már nem tudom mi lesz, vagy volt-e peteérés....

[link]

2009. szept. 7. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az ovu tesztet,az biztosabban megmutatja és nem kell annyit idegeskedni. Saját magamon tapasztaltam,hogy a hőmérőzéstől már este izgultam,hogy na milyen lesz holnap. Ez pedig görcsöléshez vezet. Az ovu tesztet,meg használod pl. 28 napos cikulus esetén a 10.naptól,minden este ugyanabban az időpontban és együtt vagytok mikor erős pozítív és utána következő első negatív napon is.
2009. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem csuny a a görbe, a lényeg hogy 16. napon megvolt a tüszörepedés, ez a leesés nem azt jelzi hogy meg fog jönni, még nagyon korai lenne. még kb 8 vagy 10 nap.. addig emelkedhet. küld majd néha el hogy milyen lett
2009. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat, de sajnos mára úgy néz ki, hogy megjött...igaz egyenlőre még csak barnás valami...de biztos az lesz belőle...:((((

Naaa azért beszúrom a görbémet is:

[link]

2009. szept. 10. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!