Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteéréskor vagyunk együtt...

Ha peteéréskor vagyunk együtt mennnyi az esélye hogy terhes is leszek? Mondjuk hány százalék?

Figyelt kérdés
Természetesen védekezés nélküli együttlétre gondolok.
2013. febr. 6. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A tankonyv szerint a teljesen "egeszseges'', "problemamentes" parok eseteben 30% a teherbeeses eselye havonta peteereskor. Attol, hogy jo idoben vagytok egyutt meg nem jelenti feltetlenul, hogy sikerul is. Atlagban 3-6 honap, de max. egy ev ami alatt sikerul, ha ezalatt sem, akkor javasoljak a meddosegi kivizsgalast.
2013. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En azon szerencsesek koze tartozok, akik z elso probalkozasbol teherbe estek:) 1 honap proba, es az elmaradt mensi utani 6. Napon 2 ultraeros terhessegi teszt:) barmikor teherbe eshetsz!ne szamolgass... Ha jonnie kell jon, en is igy tartottam:) es bejott. Jo sokat voltunk egyutt, es sikerult is! En a gorbezest az elso 4 honapban butasagnak talalom, hiszen olyan mintha gepek lennetek, es percre pontosan kene egyutt lennetek, es nem elvezetbol. Szoval jo sok egyuttlet...:) ez a titok;)))
2013. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazábol én nem mérek meg számolok semmit csak kiváncsiságból kérdeztem. Egyébként igazad van nem szabad görcsösen akarni mert annak nincs értelme és így nagyon könnyen el tud laposodni egy kapcsolat, ugyhogy mi is csak élvezzük ha együtt lehetünk a baba úgy is akkor jön amikor ő akar :-)
2013. febr. 6. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes:) bagyon nagyon nagy drukk is megy:)!
2013. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen én is úgy tudom hogy 20-30 % az esély a terhességre ha pont peteéréskor vagytok együtt.

Mi 9 hónapig próbálkoztunk mire összejött a baba, és utána gondolkodtam hogy vajon mért pont abban a hónapban, hiszen mindent ugyanúgy csináltunk mint addig (gondolok itt a gyakoriságra, figyeltem mikor van PÉ), szóval nem jöttem rá.

A baba jönni fog ha akar majd.

2013. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!