Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy már a babaát...

Lehet hogy már a babaát jelzi? Vagy még csak a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy sűrű, fehér krémes folyásom van(rendesen érzem, ahogy folyik ki)és nem is kevés...jóó nem önt el, de azért látványos.Meg 2 napja úgy megduzzadt a acicim, hogy fürdésnél meglepődtem magamon.Mondjuk nálam a cicfájás mensi előtt mindíg van, ezért nem is figyelek rá, de ez a duzzadás durva.Mindíg kicsúszik a melltartómból.


Nem korai ez még?Most ez a beágyazódás miatt van?Vagy a mensi?Vagy már a terhesség?

Vasárnap nem kellene megjönnie, ma vagyok a 25.napon és vasárnap nem kellene megjönnie.(m avagyok 10 nappal a pé után)Elvileg jól időzítettünk, mérem is a hőmet és még magasabb, mint szokott.Most érzem, hogy amit már másoknál olvastam szurkálást.De nem a hasamba, hanem a "hüvelyen belül"...Szerintetek reménykedehetek???

NEm korai?


2008. jún. 4. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem a beágyazódás jele. Várdd meg a mensid, majd teszteljj.

Drukk!

2008. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ha elvileg ma lenne a beágyazódás, akkor vasárnap reggel már mutatná a teszt????
2008. jún. 4. 18:14
 13/13 A kérdező kommentje:

a hőmön látnom kellene valamit?Elvileg akkor holnmap magasabban kellene lennie mint ma, ugye???

itt a görbém


[link]


akkor holnap kb 36,9re fel kellene mennie(a görbém szerint) vagy nem???

2008. jún. 4. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!