Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy már a babaát...

Lehet hogy már a babaát jelzi? Vagy még csak a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy sűrű, fehér krémes folyásom van(rendesen érzem, ahogy folyik ki)és nem is kevés...jóó nem önt el, de azért látványos.Meg 2 napja úgy megduzzadt a acicim, hogy fürdésnél meglepődtem magamon.Mondjuk nálam a cicfájás mensi előtt mindíg van, ezért nem is figyelek rá, de ez a duzzadás durva.Mindíg kicsúszik a melltartómból.


Nem korai ez még?Most ez a beágyazódás miatt van?Vagy a mensi?Vagy már a terhesség?

Vasárnap nem kellene megjönnie, ma vagyok a 25.napon és vasárnap nem kellene megjönnie.(m avagyok 10 nappal a pé után)Elvileg jól időzítettünk, mérem is a hőmet és még magasabb, mint szokott.Most érzem, hogy amit már másoknál olvastam szurkálást.De nem a hasamba, hanem a "hüvelyen belül"...Szerintetek reménykedehetek???

NEm korai?


2008. jún. 4. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Még lehet, hogy korai, de biztosat úgyis csak a mensi környékén fogsz tudni! Szorítok, hogy baba legyen, és örülj, amíg fenn van a hőmérsékleted!
2008. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
esküszöm, csak abban reménykedem, hogy nem megnt csak beképzelem ezeket a tüneteket...mindíg így járok:(((
2008. jún. 4. 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tíz nappal vagy a jó időpontotok után akkor kb most történik a beágyazódás, vagy tegnap, mert az 8-12. nap körül van. Legyen otthon teszt és hétfőn már megis nézheted, ha nem jön meg és remélem örülni fogsz. 12 hetes kismami.
2008. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jjajjjjj, de olyan messze van még a hétfő.......azért köszke
2008. jún. 4. 16:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, hamar eltelik az a pár nap, ne izgulj...:-)
2008. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 nappal a mensi elott mar ugyanilyen tuneteim voltak, de nekem a hasam alja szurkalt. A cicim meg csak duzzad es duzzad azota is. Ja, es nekem is kremes folyasom volt. Most taposom a kemeny 5. hetet. Drukkolok neked!!!!!
2008. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

én most kajak a hülyelyemben érzek fájdalmat, mint a rákszűrés után:(((


a cicm nem nőtt, csak nagyon megduzzadt, mintha bevizesedett volna, vagy nem tom

2008. jún. 4. 17:03
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és te mikor teszteltél előszőr?megvártad a mensi napját?
2008. jún. 4. 17:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom mi lesz a teszt eredmény, de amit a hüvelyben érzel azt még most 12 hetesen is érzem és szerintem a vérbőség miatt van, talán néha olyan mint a szívdobogás. Hát reméljük, de hétfő mindjárt itt van. előtte nem érdemes tesztelni, mert csalódhatsz, közbe lehet baba, csak még nem tudja a teszt, mert a beágyazódás után kb 1 héttel mutatja ki , ami mostanában van neked. De várj csak türelemmel, ne pazarold a drága teszteket. Hidd el jó így is a gyártók bevétele. A türelmetlenek miatt meg dupla bevételük van.(vagy tripla.)
2008. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na vegre valaki ugyanugy fogalmazza meg a szurkalast, mint en! Pont mint a rakszures utan! En a nem megerkezett mensi utan 5 nappal teszteltem, es kb 10 masodpercen belul mejelent a ket csik. Ja, es mivel van minimikroszkopom is, az szurka elso napjatol nezegettem (tehat a 21. napon), es folyamatosan akkor pafranyokat mutatott, hogy szinte kilogott a kepbol. Szoval szerintem eselyes vagy. Ha van mikroszkopod, akkor nezd meg, hogy van-e pafrantod.
2008. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!