Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is rossz helyre...

Szerintetek is rossz helyre húzte be az ovum?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 5. 07:42
 1/8 A kérdező kommentje:
A 38 fokos láz azért volt mert elötte egész éjjel hánytam .
2013. febr. 5. 07:44
 2/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha van ovu fájdalom akkor inkább annak higgy mint a csíknak, az elég biztos jel :)
2013. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod én is azt gondoltam ,hogy inkább ovus fájdalomkor vagy utána volt egy nappal.
2013. febr. 5. 08:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, nem feltétlen húzta be rossz helyre, egyébként mikorra nem várod? Ha akkor volt ovud, mikor a gép behúzta, akkor holnap kellene megjönnie. Rendszeres a ciklusod, hány napos? A gép szerinti ovutól nézve a hőmérsékleted, igaz nem nagyon de emelkedni kezdett, ami jelentheti, hogy tényleg megvolt az ovud. Nem feltétlen emelkedik fel sokkal az alaphő felé, nálam sem szokott max. 5 tized fokot, ez nem baj, lényeg, hogy a luteális szakaszban, ami általában 14 nap és az ovutól számítják, a hőmérsékleted ne nagyon essen le az alaphőmérsékleted alá. Persze az az igazi "álom" görbe, ahol szépen egyenletesen emelkedik a hőmérséklet, majd a nem várt napján leesik az alaphő alá vagy továbbra is fent marad, jelezve, hogy megtörtént a "csoda". :)

Remélem érthető voltam és tudtam segíteni. :)

2013. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Péntek-szombatra nem várom ,26-27 naposak a ciklusaim.
2013. febr. 5. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg elhibázta a gép, valószínű, hogy 25-én volt a péd.
2013. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a ciklus 13-14. napján lehetett, mert onnantól emelkedik és nem esik vissza a hő. A 38 fokos hőd mellé meg pipáld be hogy ne vegye figyelembe
2013. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok ! Kipipáltam,hogy ne vegye figyelembe a 38 fokot . :-)
2013. febr. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!