Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem meg kellett volna...

Tyutyu5@ kérdése:

Nekem meg kellett volna jönnie a mensimnek de tegnap óta barna folyásom van helyette már nem fáj a mellem de feszít a hasam félek mert a vetélésem is így kezdődött tesztet még nem tudtam venni! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha gond van,be kéne menned a kórházba hogy megvizsgáljanak!

veszíteni valód nincs,de legalább megtudod mi a helyzet és ha baba van tudnak segíteni..

Sok sikert!

Majd írd meg hogy minden rendben van e,szorítok!

2013. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de a kórház egy nagy 0 a második terhességemmel papir nélkül /mert az orvos nem adott/ 4helyről küldtek el és éreztem hogy baj van,meg volt azis halva, holnap csinálok tesztet aztán doki csak ez olyan aggasztó!
2013. febr. 3. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy,elösször mindenképpen meg kell vizsgáljon az orvos!Aztán kell kapnod majd 1 papírt és azzal intézed a többi dolgot.

Én nem várnék a helyedben,mert ha baj van akkor csak azt érheted el vele hogy nem tudnak majd segíteni!

2013. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozik velem a kórház papir nélkül!Holnap csin tesztet és irány a doki!Ha babám van rem nem lesz gond nem birnám ki ha az első 2 után még egyet elveszitsek!Majd meg irom mi lett!
2013. febr. 3. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet?

2013. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést ma reggel nagyon elkezdtem vérezni mintha megnyittam volna a csapot szó szerint!Csináltam tesztet és negatív örülök is neki meg nem is megnyugodtam!De a dokit meglátogatom!
2013. febr. 4. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Így inkább örülni kell hogy nincs baj!

Majd újabb hónap újabb lehetőség.Örülök hogy minden okés,majd azért írd meg hogy a doki is mindent rendben talált,ha nem baj!

Köszi hogy írtál!

2013. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!