Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutathatja már a terhességi...

Kimutathatja már a terhességi teszt 1 héttel a menstruáció megjötte elött hogy terhes valaki?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy akkor még negativot mutat?
2008. jún. 4. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mensi elott 1 hettel szerintem meg teljesen felesleges tesztelni, még nem biztos, hogy valos eredmenyt mutat. Ha meg is tortent a megtermékenyules, meg nincs annyi HCG hormon a szervezetedben, hogy a teszt ki is mutassa azt. Leghamarabb a mensi kimaradasa utan 1-2 nappal erdemes tesztelni.
2008. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. És esetleg az biztató jel hogy szurkál a petefészkemnél?
2008. jún. 4. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt 2 nappal érdemes először tesztelni!
2008. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam alja szurkalt, nem a petefeszkem, de nem vagyunk egyformak. A tesztek nagyresze sok esetben kimutatja mar a mensi elott is a terhesseget, de èn is vartam plusz par napot,hogy biztosan legyen eleg hcg a szervezetedben.
2008. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2008. jún. 4. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen varj addig, amig kimarad egy ket napot a menszid, külömben csak kikeszited magad a teszttel, csalodott leszel.
2008. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne tesztelj mensi előtt,lehet hogy babás vagy a teszt meg még negát mutat!bírd ki!addig bújjatok össze a pároddal,és várjátok hogy eljöjjön a tesztelés ideje!feleslegesen ne idegesítsd magad!kívánom hogy baba legyen a pocakodba!
2008. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor tesztelj de pl a barátnőm 2 hónapos terhes volt és negatív volt a tesztje a doki mondta neki hogy terhes és utána vett brahiból még tesztet és az is negatív volt neki 2 hónaposan. Sztem ez mindenkinél más.
2008. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!