Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta után fél petefészekkel...

Ciszta után fél petefészekkel lehet még babám?

Figyelt kérdés
8 éve volt petefészek cisztám és sajnos ki kellett venni a balt és a jobbnak a felét. most fél éve próbálkozunk de semmi.A clositot mennyi idő után írják fel olvastam többen azt szednek.Én egyáltalán szedhetek ilyet? A doki annó azt mondta van rá esély hogy lehet babám. szerintetek lehet? Vagy tudtok valami jó módszert mi segítheti elő?
2008. jún. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben meddőségi központot keresnék fel, nem "sima" nőgyógyászt.A tapasztalatom szerint, pl. a Budai Meddőségi Központban nagyon sokféle problémán tudnak segíteni, nagyon felkészültek a szakemberek!

Én is nekik köszönhetem, hogy 7 hetes kismama vagyok, a helyi nőgyógyászok csak az időmet rabolták!

Remélem, segítettem...

2008. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet babád!

Peteérést figyeled? Van?????

2008. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint Clostit neked tuti nem szabad szedni, ui. cisztásodást okzhat.Nekem is nőtt tőle egy 5 cm-es.Szóval, ha a megmaradt kicsi petefészkedben egy újabb ciszta nő,akkor abból nemigen lesz baba!Keress fel egy meddőségi központot, ott tudnak neked segíteni.
2008. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy magán orvosom van aki anno műtött,ahhoz járok.Csak az a baj mostanában össze-vissza jön meg így azt sem tudom van-e peteérésem,31,33,37,42napokra jött meg utoljára,majd most akarok visszamenni az orvosomhoz remélem tud valamit tenni.clositot mikortól írnak fel?
2008. jún. 4. 10:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan gyógyszert. A Te esetedben szerintem az inszemináció lehet a megoldás ha megállapítják, hogy nehezen jöhet össze, hiszen csak egyik oldalon van, az is kisebb, stb. Egyik ismerősömnek is volt valami hasonló baja, nem gyógyszert kapott, hanem csináltak nála egy beültetést. Azonnal sikerült és maholnap szül.
2008. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!