Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek. De...

Fogamzásgátlót szedek. De ennek ellenére van esély arra, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapban elég rendszertelenül vettem be a tablettát este 8 ás hajnali 1 között. De sosem telt le a 12óra. Tehát akkor nem lenne semmi baj, igaz?

Aztán valamiért nem igazán volt székletem a múlt hónapban és többször vettem be hashajtót. Volt, hogy bevettem a gyógyszert időben és rá 5-10percre már a vécén ültem. De nem ment a hasam úgy, mint a víz, csak valamivel hígabb volt. Ez hasmenésnek számít?

Barátom 2x-3x élvezett belém, legtöbbször kivette (szeretnénk biztosra menni, hogy nem lesz baba), csak attól a 2-3alkalomtól félek.

Egyébként normálisan megjött a szünet 3. napján, ahogy szokott, 1hétig tartott, mint mindig, talán egy kicsit barnásabb volt, vagy nem is tudom... Anyumat megkérdeztem, hogy nem baj-e, hogy ilyen és azt mondta nem, csak alvadt vér... (csomós is volt)

Egyébként fogyókúrázom és nagyon keveset eszem egy nap, ma még pl semmit nem ettem, mégis olyan a hasam mintha befaltam volna egy pizzát.

Szerintetek van okom aggódni? Van értelme tesztet venni? Biztos kimutatná?(Egyébként mindenképp akarok szombaton, hogy megnyugodjak, csak szeretném tudni, hogy mit gondoltok...)


19/L


2009. szept. 3. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Mikor azt írtam, hogy bevettem a gyógyszert, akkor a foggátlóra gondoltam és rá 5-10percre mentem vécére.
2009. szept. 3. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen szeded a gyógyszert akkor 1-2% esélyed van a terhességre. Az hogy nem pont akkor veszed be mint előző nap, plusz minusz pár óra nem hiszem hogy árt. Akkor lehet baj ha teljesen kihagysz egy napot. Szerintem nem kell tesztet venned, de ha ettől megnyugszol csináld meg.

De könyörgöm tanulja már meg mindenki hogy attól hogy a pasi nem élvez bele a nőbe még az előváladék tartalmazhat ondót!!!!

2009. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az étkezésed miatt van miért aggódnod, és nem a fogamzásgátló miatt. Hashajtót nem kell beszedni, ha fogamzásgátlót szedsz. A puffadás is a változékony étkezések miatt lehet. Minden nap egyél, de kevesebbet. És inkább joghurtokat vegyél, mint hashajtót. Ezek a tünetek semmi terhességre utalót nem mutatnak, szóval biztos, hogy nem baba.
2009. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Aranyosak vagytok!


Első válaszoló! Tudom, hogy tartalmazhat spermát az előváladék is, de én úgy voltam vele, hogy ha kiveszi kevesebb! az esély a teherbeesésre tabletta mellett is.

2009. szept. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!