Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Budapesten hol van, melyik az...

Budapesten hol van, melyik az a hely ahova mehetünk ha szeretnénk babát, de nem sikerül?

Figyelt kérdés
Ahol a páromat is kivizsgálják. És hogy működik?
2009. szept. 3. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen hely a Budai meddőségi központ pl. [link]

Kivizsgálnak ha kiderül mi a baj, segítenek, ha máshogy nem egy inszeminációval vagy beültetéssel.

Mi odajártunk, kivizsgáltak a férjemnek baktériumfertőzése volt, tünet nélkül. Nekem mint kiderült pco-m ven, kaptam gyógyszert, elkezdtük az inszeminációt, sikerült de nem maradt meg a baba. 3 hónap múlva spontán babás lettem. :)

2009. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ha nem megyünk el, a mai napig csak próbálkoztunk volna , de hiába. Rajtra fel!
2009. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez ingyen van? Vagy sok-sok pénzbe kerül?
2009. szept. 3. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
A kivizsgálás ingyenes , ha gyógyszert kapsz, azt neked kell kiváltanod. Ha arra kerül a sor, atb 7 inszemet és 5 lombikot támogat, de a gyógyszereket ezeknék is neked kell fizetned, csak maga a beavatkozás ingyenes. Máshol ezért is fizetni kell. Ezért vannak itt a BMC-ben rengetegen és mindig hosszú soros kígyóznak.
2009. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az inszemre a gyógyszer/injekció kb. 50,000 Ft volt. A lombikos gyogyik ennek többszörösébe kerülnek.
2009. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még ezt a hónapot kivárjuk, hátha...
2009. szept. 3. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Mert ez lesz az első kérdésük..1 év után szoktak ilyen helyre menni, da ha előbb akartok,nyugodtan, csak mondjátok azt hogy már több mint 1 éve.
2009. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már tavaly február óta. Közben dec-ben spontán terhes lettem, csak nem maradt meg, jan-ban műtétem volt. Azóta megint nem esek teherbe.
2009. szept. 4. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!