Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a hő ami peteérés után...

Mi az a hő ami peteérés után normális? Beágyazódás után ill. Terhesség esetén mindig magasra kell kúsznia?

Figyelt kérdés

Olyan más a hőgörbém mint eddig. Most totál az a trifázisos. Eddig sosem volt ilyen. De nézegettem más oldalakon ha volt beágyazódás akkor most fel kéne menjen. De nekem nem megy még olyan magasra sem mint szokott. Általában pé után felmegy 37-37,1 re. Most pé után felment 4 nap alatt 37-re, majd 36,9-36,8-36,8-36,9 és ma reggel megint 37.

5 nap van a mensiig. Tüneteim vannak, de voltak máskor is szóval ezekkel nagyon nem foglalkozom, mert lehet pszichés. Jó pár hónapig nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, de most hogy ilyen más a hőm megint kezdek belemászni a témába.:(Bár tudom hogy nem kéne.

Mi lehet ez?


2008. jún. 4. 08:59
 1/3 anonim válasza:
100%
lehetséges ,hogy az vagy ,vegyél tesztet mensi késése után egy héttel. drukkolok!!!
2008. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nem függ össze a hőmérséklettel, ugyanis a pé után általában felmegy 37 köré, és ott is marad! A beágyazódás a pé után van kb. 4-6 nappal. A hőd addig fent fog maradni amíg meg nem jön, és marad is ha baba van! Kívánom, hogy sikerüljön a baba!
2008. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én u.így vagyok.Bízzunk benne,hogy baba.

2008. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!