Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1hónapja nem szedek...

Már 1hónapja nem szedek fogamzásgátlót babát akarunk a párommal. Még idáig nem jött meg a havim, sokszor van hányingerem, melllem érzékeny és nőtt is terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Előző honapba voltam nődokinál és petefészek cysztát látak h azomm van akkor lehet azért nem jön meg? Majd ebbe a hónapba kell vissza mennem uh-ra h ele mult vagy nem és nagyon kiváncsi vagyok h mi a helyezt.h ienem van/volt attól méh teherbe eshetek vagy nem?
2013. jan. 28. 20:43
 1/5 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, de lehet tesztet kellene venni.
2013. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen veszünk majd csak még várok h meg e jön ha nem jön meg a hónap végiég akkor veszek tesztet
2013. jan. 28. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sanszosabb, hogy a ciszta miatt nem jött meg. Lehetsz terhes cisztával is, de eléggé megnehezíti. Nekem 17 éves korom óta van, de az orvos javasolta, hogy ha babát szeretnék majd, mindenképpen kezelni kell, mert nem ajánlott (persze ha addig fel nem szívódik). De persze van aki cisztával is teherbe esik, úgy hogy nem is tudja, hogy van neki és a babával távozik.
2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te ezt hogyan kezeled a cysztát hogyan gyogyitod mert írt fel fogamzásgátlot a nő doki de sokan azt mondták h ne szegyem merrt nagyob lesz töle
2013. jan. 28. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát 17 évesen még nem csinált semmit, mert mondta, hogy indokolatlanul nem akar felírni fogamzásgátló tablettát, ha pedig nem okoz gondot, nem kell vele semmit tenni. Most már szedek, legutóbb nem érezte a cisztákat, lehet, hogy felszívódtak, de bármikor visszajöhetnek.

Szóval engem nem kezel vele, annyit mondott, hogy menjek vissza ha gondot okoz, vagy ha gyereket akarok, mert akkor kezelni kell. Te szerintem mindenképp kérj tanácsot és tedd, amit mond. :)

2013. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!