Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvart napjan nagyon halvany...

Nesta kérdése:

Nemvart napjan nagyon halvany -szerintunk- pozitiv One Step teszt. Meg felve orulunk de csladilag egyetertunk, h latszik a masodik csik. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Meg felve orulunk de csladilag egyetertunk, h latszik a masodik csik:) Ti mit gondoltok?
2013. jan. 28. 20:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyértelműen pozitív :)

Gratulálok :)

(aki meg adta a linket)

2013. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

:)))) Oh lanyok, nagyon koszonjuk! El sem tudom mondani milyen boldogok vagyunk! :) 1,5 eve vartuk a picit...

Szoritsatok Nekunk, h minden ok legyen!

A 'tanitoimnak' kulon koszonet!;) ..aki pedig meg vagyakozik, kitartast! :)

2013. jan. 28. 20:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Enyem is ilyen volt!:-) Gratula!!!:-) 39+4hkm
2013. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, Neked/Nektek is orias gratula! Kivanok sok boldogsagot es jo egeszseget babanak es mamanak! :)
2013. jan. 28. 20:50
 15/26 anonim ***** válasza:

nos én még csak most tartok ott,hogy hátha.Nagyon gratulálok Nektek.és Drukkoljatok,hogy nálam is baba legyen a dologban :)

(aki linkelt)


A

2013. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Szandy89 ***** válasza:

Ez bizony egyértelmű pozi!!! :)

Gratulálok! :)

3 hónapos pici fiú anyukája! :)

2013. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

'linkelos'szoritok Neked! :) Ird majd meg, h mi lett, pls. ... es koszi a gratulaciot!


Utolso, Neked is koszi!En is gratulalok a pici fiuhoz!:)

2013. jan. 28. 21:13
 18/26 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! ez ++++
2013. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
GRATULA!!!Én 30-ra nem várom. Had kérdezzek pár dolgot: érezted hogy sikerült? voltak premenstruációs tüneteid, mint szokásos mensi előtt? Légyszi írj!!!
2013. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

:) Nagyon koszonjuk! (olyan edes a ferjem, jarkal fel-ala nagy mosllyal az arcan es 2 percenlkent kapunk egy oriasi olelest)


Kedves Utolso (a 3. akit igy nevezek, elnezest:)

Az elso 'jel'a mellbimbo fajdalom volt. Eddig mensi elott hatalmasra nottek a melleim de a bimbom nem fajt! Most annal jobban...Igen, sajnos eleg eros pms tuneteket produkaltam mar az ovu ota (el is szomorodtam..de azert tegnap bababoltban jartunk a bagylanyommal;), viszont most bo kremes f. tarsul hozza ellentetben a megszokott vizessel.. Most gyengebb gorcseim vannak de az egesz az also reszen. mehem es petefeszkek korul es 'alul' is zsabbadas erzes kiser, gondolom a verboseg miatt. Meg egy szembetuno jel a hom, belinkelem Neked:

[link]

2013. jan. 28. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!