Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jokor voltunk egyutt?

Jokor voltunk egyutt?

Figyelt kérdés
Ez az elso clostis honapunk, tegnap reggel 8kor nezte meg a nogyogyaszom, 2 gyonyoru 22 mm-es tuszom volt. Delben ereztem azt a nyulos nyakot a bugyimon, ami a peteerest jelzi. Ma hajnalban sikerult egyutt lennunk, de nem sokaig maradhattam agyban, kb 20 perc volt. Ma reggel kellett beadnom magamnak a tuszorepesztot. A kerdesem az, hogy nem volt tul kesoi a hajnali akciozas? Es azert meg van eselye, hogy babas leszek, hogy nem maradhattam agyban vizszintesen? Koszonom elore is a valaszokat.
2008. jún. 3. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok babás csak a küzdők táborát képviselem. Szerintem nem késtél sőt. A tojásfehérje nyák a legjobb jel, hiszen az pont azért termelődik nálunk hogy a spermiumok minél előbbi feljutását biztosítsa.Tehát a szervezet ezzel is jelez nekünk hogy termékeny ciklusba értünk ő készen áll a termékenyülésre. A spermium meg relatíve sokáig életben marad odabennt. Szerintem a ti együttlétetek során félúton szóval pont jókor fognak találkozni a kis katonák a már petevezetőben levő petesejttel.

Remélem azért tudtam segíteni.

Nagyon sok sikert...

2008. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek az előttem szólóval!

Sezrintem is pont a legjobbkor voltatok együtt!

Remélem pár hét és gratulálhatok? 8hetes kismami

2008. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!