Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sperma képes bejutni a...

A sperma képes bejutni a hüvelybe, ha a pénisszel nem érintkezik?

Figyelt kérdés

A fogamzásgátlásnál láttam hasonló kérdést, de nem kapott normális választ. Szóval ha a clitoriszra vagy a clitorisz és a hüvely nyílás közé kerül sperma, akkor mi a szitu? A pénisz közben nincs a lányban, és nem is kerül be. Előváladék esetén mi a helyzet?

Látom ez a kérdés mostanában többször is felmerült. De szeretném tisztázni végre.


2008. jún. 3. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én még nem láttam olyat hogy egy kis összedörzsöléstől lett volna gyerek :)))

Szerintem ha nincs benne akkor igen kicsi az esély.

2008. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Minél több válasz várnék ha lehetséges... :):)
2008. jún. 3. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybe nem jut sperma, akkor nem lesz gyerek belőle. Ha csak a környékére kerül, az nem vándorol be a lány hüvelyébe, így nem eshet teherbe. Elővéladékkal is ugyanez a helyzet. Ha a pénisz a hüvelybe jut, és a pasi oda élvez vagy oda megy az elővéladéka, akkor terhes lehet a lány.
2008. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók véleményét osztom. Így tényleg nem lesz baba. Itt már csak az a gond és a kérdés hogy van-e akaraterő vagy kedv ott megállni és nem folytatni az aktust. Szóval azért ha nem akarsz babát és belemerültök azért legalább óvaszer legyen minden eshetőségre felkészülten...


Üdv.

2008. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha az ember lánya ezt sem tudja!?

A spermának nincsen lába,hogy bevándoroljon a hüvelybe.

ha csak nem ujjal,ill.a pe´nisszel kerül be.

Egyébként semmi esélye sincsen a terhességre.

2008. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha víz is van a körrnyezetben akkor sem? (Láttam valaki emiatt is aggódott).
2008. jún. 3. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
A sperma a külvilágban pillanatok alatt elpusztul! nagyon érzékeny a hőmérsékletváltozásra, és ugye még nincs 36fok kint. A viz pedig egy hdeg és idegen környezet szegénykéknek. De a viz és egyéb praktikák NEM FOGAMZÁSGÁTLÓ MÓDSZEREK! tessék gumit húzni, gyógyszer szedni, pesszáiumot, spirált használni! kinek mi a legmegfelelőbb! Én számolgattam és most vagyok 8 hetes, na ez sem tuti! (igaz én nagyon örültem neki, ő a második babám lesz)
2008. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, grat a babához :)
2008. jún. 3. 13:06
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
simán bejut,felpattan a legközelebb eső bringára,és már bent is van!!!
2008. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo:"amit mashol nem mertel, itt megkerdezheted" erröl szol az oldal.Ezert nem kellene hülyenek nezni valakit. Legalabb foglalkozik a temaval.Sok olyan fiatal lany/fiu van hidd el, akik le se sz....-jak, hogy mi lesz, aztan futnak , es elvetetik.Mi meg majd meg örülünk azert, hogy vegre sikerüljön.Egyebkent szerintem nem tuti biztos, hogy ha csak oda kerül, onnan veletlenül nem kerülhet a hüvelybe,igyhat MINDIG kell az ovszer, amikor szexröl van szo.
2008. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!