Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Ti mit tennétek...

Szerintetek? Ti mit tennétek a helyemben? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
Új munkakörbe kerültem, ami igazi kihívás nekem - mert pont a diplomámnak megfelelő állás. (még nem soroltak át, nem tudom a fizu hogy alakul). Csak!Mi a férjemmel eldöntöttük kb. 1 hónapja, hogy tavasszal belevágnánk a családalapításba!Nagyon vágyom már a babára. CSakhát most itt a dilemma, hogy mit tegyek??Ha teherbe esem - ami tudom, hogy nem jön mindenkinek össze hamar, lehet várni is kell - de ha mégis gyorsan összejön, akkor max novemberig dolgoznék, bele sem tanulok rendesen az új feladatokba és máris eljövök minimum 2 évre, lehet 3 évre. Szóval félek, nem lesz hova visszamenni, mert addigra betenítanák valaki mást, engem nem ismernek meg rendesen, pedig nagyon szorgalmas és jó munkaerő vagyok...másik lehetőség, hogy ezt az évet végig dolgozom, jövő tavasszal próbálkozunk, szóval várunk még 1 évet!Tudom semmi sem biztos, de csak nagyobb biztonsággal visszavesz egy fix-en otthagyott munkahely, ha van kellő tapasztalatom. Kérlek adjatok tanácsot!Természetesen a férjemmel eldöntjük mi, de hátha valaki volt hasonló helyzetben. 30,5 éves vagyok, férjem 38 múlt, szóval nem az a "fiatal" kategória....
2013. jan. 25. 16:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En a babat valasztanam. Nekem is van 2, vezeto beosztasban voltam, 1000 eve a tulajdonos mellett, megis eljottem azota, mert a masodik baba utan nem tudta a regi poziciomat felajanlani, de nem masik kollega miatt, hanem a valsag ennyire megviselte a ceget. Igy utolsg vissza se kellett volna mennem, hanem utthon maradni 3 eves koraig es addigra kitalalni, hogy hogyan tovabb. Mert en a masodik babamst bolcsibe adtam 1 evesen es visszamentem egy uj pozicioba, de rosszul dontottem! Nincs garancia arra, hogy megvar a helyed. Sem mist, sem 1 ev mulva. En akkor mar 10 evevoltam ott, az elso lanyommal a szules elotti heten meg dolgoztam, a ket lany kozott szinten es a masodik terhesseget is 8,5 honapig dolgoztam. Aztan 1 ev mulva megint. Azota sajat cegben dolgozom itthon, a lanyaimmal potolom az elmulasztott idot (amit nem lehet persze) es pontosan erzem, hogy most ga meglenne a helyen, akkor sem tudnam es nem is akarnam azt csinalni. Vallalj babat mielobb, hogy tobb idot tolthess vele, a nagyszulok minel tobbet lathassak!
2013. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!